top of page

Konzultace

v provázení poskytuji podporu, naslouchání, prosté lidské sdílení s využitím technik artefiletiky-arteterapie a principů reflektivního nebo koučovacího rozhovoru

“ Lidský kontakt, mezilidské propojení a citová vazba je způsob, jímž lze předejít vzniku traumatu.“

MUDr. GABOR MATÉ

Zkušenosti klientek :

"S Katkou jsem spolupracovala zhruba na 10 zadáních. Byla to velmi příjemná spolupráce, Katka je laskavá a erudovaná průvodkyně. Na začátku jsme společně nastavily záměry a cíle a ona pak vybírala témata, která se mi vždy perfektně hodila. Do malování se zapojil i starší syn a dokonce i manžel. Byly to krásné pohodové chvíle, kdy jsem se vždy příjemně zrelaxovala a našla si čas na propojení s miminkem. Věřím, že i díky arteterapii se mi podařil porod přesně podle mých snů - doma do vany. A ze setkání s Katkou těžím dodnes. Zvláště jsem řešila vztah mezi starším sourozencem a miminkem. Katka mi zadala nakreslit můj vztah s bratrem. Byla to jediná abstraktní malba, která ke mně přišla, ale byla tam jasná bariéra (asi postýlka), kde byl brácha zavřený a nepustili mě k němu. Na to si vzpomenu vždycky, když starší objímá a vypadá, že příliš tlačí na mladšího a člověk má tendenci mladšího ochraňovat, ale pak se zarazím a nechám je, aby spolu byli ve fyzickém kontaktu. Jsem Katce za vše velmi vděčná a z celého srdce ji doporučuji.  

   VERONIKA

Díky Katce jsem našla čas na sebe a své miminko a lépe jsem poznala sama sebe. Našla jsem svou Vnitřní ženu, uvědomila jsem si, že mám své hranice, které je třeba hájit, snaží-li se je někdo překročit. To vše je pro přípravu k porodu velmi důležité.

Celkově mi kreslení s Katčiným vedením napomohlo k uzdravení traumatu z prvního porodu, prožívání vědomého těhotenství, přípravě k porodu, ale také mi mnohokrát pomohlo v každodenních situacích. Od Katky se mi dostalo úžasné podpory a porozumění, a to jak v e-mailové korespondenci, tak při osobních setkáních.

 REBEKA

Jsem moc ráda, že jsem Tě oslovila. Mám s tebou pocit, ze Ti na mně opravdu záleží  a to je na naší spolupráci to nejkrásnější cos mi mohla dát a tím jsem si i jistá, že to co jsem kreslila mi moc pomáhalo... důvěra! Aniž bychom se kdy potkaly..

DIANA

bottom of page