top of page

Maminko maluj - Magický příběh


Když ji chytneš ... a žiješ ...


Před jedenácti lety se události v mém životě skládaly dohromady rychlostí a přesností symfonické básně ...

Vše začalo velikonočním týdnem 24.3. - 1.4. 2013. Na Květnou neděli jsem opouštěla víkendovou kontemplaci ve Svatém Jánu pod Skalou, abych o Velikonocích přijala křest i biřmování. Týden na to 8.4. jsem oslavila dvě trojky vlastních Kristových let. O týden později jsem svým způsobem naplnila i Jeho poselství smrti a vzkříšení, vdala jsem se, změnila jméno.


Tou dobou už vznikala první sada těhotenských obrázků, která mi dala impuls vydat se jinou cestou, než jsem do té doby šla. Vylezla jsem z laboratoře a začala se rozhlížet, jak a kudy bych získaný impuls mohla dál rozvíjet a realizovat ve svém životě i v okolním světě pro druhé ženy.


A je to možná magií dvou jedniček, nebo magií příběhu jako takového, že to letos v roce 2024 v kalendáři vychází shodně s rokem 2013. Jen v pondělí 8.4. 2024 si do diáře barevně vykroužím dvě čtyřky a s vděčností poděkuji přesahu mého života, neboť v posledních měsících se zas dalo vše do pohybu a já si do svého magického příběhu dřív, než dvě čtyřky za sebou , mohu s radostí oficiálně připsat profesní rekvalifikace: koučka, průvodkyně.


Maminko maluj, zejména individuální podporující provázení, tím získalo jiný level, nový rozměr, pevnou formu, jiné grády a konečně svoje pravé pojmenování "arteterapeutický - artefiletický koučink".


Magický příběh vlastního života

... když ho chytneš - je to zdroj.

... když ho vnímáš - je to inspirace.

... když honásleduješ - je to 2 v 1 - síla i pokora.

... když ho žiješ - je to ....


Povím vám za dalších jedenáct let :-)


(7. 4. 2024)

37 views0 comments

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page