top of page

Maminko maluj

Příběh je nahlédnutím do mentální a  psychické náročnosti zdravého těhotenství.

Mým cílem bylo zachytit pocitové období ženy, kdy sebe i svět kolem najednou prožívá jinak, kdy mnoho věcí funguje jinak, než byla dosud zvyklá.  

 

V knize vyprávím příběh svého těhotenského kreslení, které umí přesměrovat pozornost do vnitřního světa a dokáže prosvětlit a rozjasnit zákoutí temných pochybností a pocitů. Těhotenské kreslení se zároveň pro mě stává způsobem prenatální komunikace s miminkem i formou duševní přípravy k porodu.

M2H_2878.jpg

Kniha obsahuje:

  •  autobiografický příběh

  • 30 autorských obrázků s komentáři

  • zastavení se u těhotenského intuitivního kreslení: úvahy, zkušenosti, postřehy, zhodnocení + tipy, jak začít

brožovaná, 155 stran, ISBN 978-80-270-2132_1
Cena: 320,- Kč

Ukázka z knihy

Dojmy a ohlasy čtenářů:

Milá Katko, právě jsem dočetla/znovu/ Vaši knížku a s radostí a nadšením Vám musím sdělit, že na mne působí naprosto skvěle!!!! Velká gratulace a obdiv, moc se Vám povedla a jsem přesvědčena, že pro mnoho maminek budete inspirací.  

MARIE HUPTYCHOVÁ /TERAPEUTKA/

Na mne  obálka + název knihy  působily líbezným dojmem… čekala jsem sladké povídání o miminku a on je to hlavně pořádně silný, až odzbrojující osobní příběh inspirující druhé k přemýšlení … a pod tím strhujícím vodopádem úvah je tvé něžné povídání o miminku vjůůůůům!!!!

DANA HEINZOVÁ

 Tuto knížku bych doporučila všem ženám – nejen těhotným – které se cítí unaveně, mají pocit, že nic nezvládnou, cítí nějakou křivdu. ale i těm, které se chtějí zasmát, pobavit a dojít k zjištění, že život dává smysl. V neposlední řadě, tuto knihu doporučuji i mužům, protože v ní mohou objevit neskutečné kouzlo ŽENY! 

SOŇA FILIPOVÁ

M2H_2859.jpg
Objednej knihu ještě dnes
vyplň objednací formulář 

Děkuji za vaši objednávku!

Anchor 1
bottom of page